Telefon (Florya): +90 212 573 54 08
Telefon (Halkalı): +90 212 777 96 80
Telefon (Bağlar): +90 212 580 00 27
 
Hizmetlerimiz

Hizetlerimiz

Ağda

Ağda

Salonlarımızda kişiye özel ürünlerimizle hizmet vermekteyiz.

Saç Boyama

Saç Boyama

Son trendleri müşterimizin çalışma ve sosyal yaşantısına bakarak uygulama yapılmaktadır. Amaç müşterilerimizin aynadaki yansımasını beğenmesidir.

Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Profesyonel uzmanımız ile cilt analizi sonrasında uygulama yapılmaktadır. Kullanılan ürünler tamamen analiz sonrası seçilen kişiye özel ürünlerdir. Sothys marka cilt bakım ürünleri uygulanmakta ve perakende satışı yapılmaktadır.

Fön

Fön

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda uygulanan çalışmalardır.

Gelin Başı

Gelin Başı

40 yıllık tecrübesiyle hizmet veren Kuaför Hayri Başar bay ve bayan olarak hizmet vermesinin yanı sıra Florya şubesinde tesettür bölümünü de oluşturarak yeni evlenecek çiftlerimize kolaylık sağlamaktadır.

Kaş Alma

Kaş Alma

Kaş şekillendirmeleri profesyonel kadromuzla uygulanmakta olup, her iki salonumuzda da kirpik perması çalışması yapılmaktadır.

Saç Kesim

Saç Kesim

Kişiye özel olmakla birlikte, yüz hatları, kemik yapısı, sosyal yaşantı tarzı ve son trendler dikkate alınarak yapılan çalışmalardır.

Makyaj

Makyaj

Günlük ve gece makyajlarımızda profesyonel ürünler kullanılmaktadır. 35 yıllık tecrübesiyle makyöz Fadile BAŞAR ve ekibi değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Manikür

Manikür - Pedikür

Alışılmış manikür - pedikürün yanı sıra, NMP manikür - NMP pedikür ile uygulama yapılırken el ayak bakımınızda yapılmaktadır.
NMP Nedir ? Antiseptik özelliğinin haricinde içeriğindeki keratin ve copaiba yağı sayesinde çatlamış topuklarda mükemmel sonuç sağlarken, tırnakları da güçlendirmektedir. NMP el ve ayak bakım ürünleri salonlarımızda manikür ve pedikürle uygulanmaktadır.
Ayrıca ürünün ev kullanım pakedi de mevcuttur.

Oje

Oje

Ojelerinizin bozulma ihtimali size engel olmasın! CND Shellac çıkmayan ojenin kuruma süresi yoktur. Tırnaklara törpü veya makina zarar vermez. Özel losyonları ile tırnak üstüne törpülenmeden uygulanır. Çıkarmak istediğinizde 10 dakikada CND Shelac çıkarıcı bantları ile kolayca çıkarılır.

Perma

Perma

Alışılmış permaların dışında dilerseniz geçici perma yaptırarak da dalgalı saç kullanabilirsiniz. Geçici perma uygulamaları 3 aylık kullanım içindir. Kalıcı perma uygulamasında saçlar uzadıkça dalgalar uçlarda kalır.

Renklendirme

Renklendirme

Kişiye özel saç tasarımlarının yanı sıra saç boyalarında da a plus ürünler kullanılmaktadır.
Haır Chalk: 3-4 günlük kullanım için yapılan saç renklendirmeleridir. Pembe, mor, siyah, kahverengi, kırmızı, mavi, ışıltılı bronz gibi renk alternatifleri mevcuttur. Salon uygulaması haricinde kendinizde uygulama yapabilirsiniz.

Rofle

Baleyaj Röfle

Kişiye özel renklendirmelerden sonra uygulanan çalışmalarda, yansıma ve renk geçişleri olarak yapılan çalışmalardır.

Saç Bakım

Saç Bakım

Saçın analizi yapıldıktan sonra. Saçınızın ihtiyaç duyduğu bakım yapılmaktadır.